دانش دریافت استفاده جلوگیری استفاده کارتهای

دانش: دریافت استفاده جلوگیری استفاده کارتهای بازرگانی اقتصادی کارت بازرگانی

گت بلاگز وب‌گردی رمز لاغری سلبریتی ها چیست؟

هر فنجان قارچ فقط 10 کیلوکالری دارد. این ماده‌ی غذایی چربی ندارد و در عوض منبع خوب اسیدفولیک، پتاسیم، ریبوفلاوین، ویتامین B6، سلنیوم، زینک و فیبرهای غذایی ه

رمز لاغری سلبریتی ها چیست؟

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، اگر شما هم اهل رژیم های لاغری باشید حتماً با رژیم های متفاوت مانند رژیم پر پروتئین، رژیم اتکینز، رژیم سوپ و غیره آشنا هستید. تازگی ها ستاره های معروف جهت لاغری و خوش اندامی به یک رژیم لاغری تازه رو آورده اند که اساس آن قارچ خام هست.

عبارات مهم : ستاره
برخی از ستاره های دنیای بازیگری آمریکا مدتی است به شدت به سمت مصرف قارچ خام رو آورده اند تا لاغر و خوش اندام شوند. به اعتقاد این هنرپیشه ها مصرف قارچ خام که سرشار از ویتامین B و پروتئین های گیاهی است در عرض دو هفته لاغر می کند.

در پیش گرفتن رژیم قارچ خام باعث دریافت چربی کمتری می شود و سیری طولانی مدتی هم ایجاد می کند. اساس این رژیم لاغری بسیار راحت است: به مدت دو هفته به جای وعده ی ناهار یا شام یک وعده غذای تهیه شده است با قارچ فراوان خورده می شود. موفقیت این رژیم به خاص به این علت است که بدون لاغر کردن سینه ها مناطق خاصی از بدن مانند پاها، ران ها و بازوها را نشانه قرار می دهد.

رژیم قارچ خام: رژیم معجزه گر یا بیهوده؟

باید مانند هر رژیم دیگری کاملا واقع گرا بود. در اینجا هم فقط با یک رژیم لاغری کم کالری مواجه هستیم. بدون شک با داشتن این رژیم وزن کم می شود ولی هیچ ماده ی غذایی وجود ندارد که با مصرف آن یک نقطه ی خاصی از بدن لاغر شود.

باید بدانید که هر فنجان قارچ فقط 10 کیلوکالری دارد. این ماده ی غذایی چربی ندارد و در عوض منبع خوب اسیدفولیک، پتاسیم، ریبوفلاوین، ویتامین B6، سلنیوم، زینک و فیبرهای غذایی هست. فقط حواستان باشد که اگر قارچتان را با روغن و کره درست کنید کالری آن اوج می رود. ولی اگر بتوانید غذایی تهیه کنید که حاوی قارچ خام زیاد باشد و بتوانید دو هفته ادامه بدهید لاغر شدنتان حتمی هست.

منبع: تبیان

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ستاره | لاغری | کالری | پروتئین | ویتامین | رژیم لاغری | رمز لاغری | قارچ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog