دانش دریافت استفاده جلوگیری استفاده کارتهای

دانش: دریافت استفاده جلوگیری استفاده کارتهای بازرگانی اقتصادی کارت بازرگانی

گت بلاگز فارس ملاک انتخابات در کنار گزینش اصلح حضور حداکثری است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان گفت: همه نگاه دنیا به انتخابات روز جمعه و گزینش مدیر جمهوری 4 سال آینده در کشور عزیزمان ایران هست.

ملاک انتخابات در کنار گزینش اصلح حضور حداکثری است

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ مهدی شیخ موحد مدیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان بیان کرد: شور و هیجانی که امروزه در میان جوانان در ستادهای انتخاباتی موج می زند انسان را به یاد دوران دفاع مقدس می اندازد که هرکسی جهت رسیدن به نشانه یکسان گام برمی داشتند و از کوچکترین سرمایه زندگی خود جهت خدمت به همنوعان خود می گذشتند و به دنیا ثابت کردند که باید جهت رسیدن به اهداف خود از منیت ها گذشت.

عبارات مهم : ایران
شیخ موحد افزود: با توجه به فرارسیدن انتخابات 29 اردیبهشت امروز نگاه دنیا به انتخابات روز جمعه و گزینش مدیر جمهوری 4 سال آینده در کشور عزیزمان ایران است و جهت حضورنیافتن مردم و کمرنگ نشان دادن این حماسه ملی و تاریخی همه دستگاه ها و تیم های عملیاتی خود را به کار گرفته اند تا مانند گذشته این حضور میلیونی و دریای خروشان را در رسانه های خارجی کمرنگ تر نشان دهند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان عنوان کرد: ملت غیور و هر لحظه در صحنه کشور عزیزمان ایران در ادوار گذشته و در همه عرصه ها با حضور پررنگ خود خدعه های دشمن های را نقش برآب کرده اند و ثابت شده است که پای این انقلاب و آرزوی بزرگ هایش ایستاده اند.
ملت قدرشناش و ولایتمدار کشور عزیزمان ایران اسلامی خارج از رنگ و طیف سیاسی در طول 4 دهه از عمر باشکوه نظام مقدس جمهوری اسلامی به عینه ثابت کردند که جهت رسیدن به اهداف مقدس جمهوری اسلامی از عزیزترین سرمایه که جان خود هست، گذشته اند و این را در طول دوران دفاع مقدس و دفاع از حریم آل الله ثابت کرده اند.

وی ادامه داد: ملاک انتخابات در کنار گزینش اصلح حضور حداکثری است که باعث می شود معاندین نظام و دشمن های جمهوری اسلامی مانند هر لحظه شکست خورده و تیرشان به سنگ بخورد و باید در روز جمعه 29 اردیبهشت حماسه ای دیگر خلق کنیم و با حضور حداکثری خود برگ زرینی در کتاب تاریخ کشور عزیزمان ایران اسلامی درج کنیم؛ جهت اینکه به جهانیان ثابت کنیم که انقلاب به همین سادگی به دست نیامده است و جهت آن سرمایه های عظیمی که خون جوانان ما است را هزینه کرده ایم مانند هر لحظه در انتخابات حماسه ای دیگر خلق خواهیم کرد تا 29 اردیبهشت جهت دشمن های در سراسر دنیا تاریخی ماندگار شود.

شیخ موحد گفت: حضور پرشور جوانان نسل سوم و چهارم در کنار نسل های قدیم قشنگی خاصی به این ایام بخشیده است و شور و احساس جوانی را باید با شعور انقلابی مدیریت کرد تا بدخواهان نظام به دنبال طرح و برنامه ای دیگر نباشند و به خیال خام خود جهت این مملکت که صاحب دارد طرح و نقشه ای نو در سر نداشته باشند و بدانند که این انقلاب باید به دست صاحب مهم اش برسد امروز جوانان پرشور و شعور و شعف جاپای جوانان عاشورایی دوران دفاع مقدس گذاشته اند و جهت رسیدن به آرزوی بزرگ های نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش می کنند.
انتهای پیام/س

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | جوانان | انتخابات | رسیدن به آرزو | انتخابات 29 اردیبهشت | دانشگاه آزاد اسلامی | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog