دانش دریافت استفاده جلوگیری استفاده کارتهای

دانش: دریافت استفاده جلوگیری استفاده کارتهای بازرگانی اقتصادی کارت بازرگانی

گت بلاگز فارس درخشش علوم پزشکی فارس در علم آموزش پزشکی کشور

دانشگاه علوم پزشکی فارس موفق به کسب دومین جایگاه تولید علم آموزش پزشکی در کشور شد.

درخشش علوم پزشکی فارس در علم آموزش پزشکی کشور

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ دکتر محمود نجابت معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: حوزه آموزش این دانشگاه در هجدهمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و جشنواره آموزشی شهید مطهری، موفق به کسب برتری کشوری دو فرایند آموزشی، رتبه نخست غرفه آموزشی، دو فرایند قابل تقدیر، رتبه دوم تولید علم آموزش پزشكی، رتبه برتر آخر نامه کارشناسی ارشد آموزش پزشکی و پژوهشگر برتر حیطه آموزش پزشکی و سخنران برتر شد.

عبارات مهم : آموزش
وی ادامه داد: هجدهمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و جشنواره آموزشی شهید مطهری با حضور اساتید، صاحبنظران، دانشجویان و سایر علاقه مندان حوزه آموزش، در مركز همایش های رازی پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شد.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اظهار کرد: دانشگاه های علوم پزشكی سراسر كشور با حضور در همایش و برپایی غرفه آموزشی، آخرین دستاوردهای خود در زمینه آموزش پزشكی را به نمایش گذاشته و تجربیات خود را با یكدیگر در میان می گذارند.

دکتر نجابت با بیان اینکه جشنواره آموزشی شهید مطهری در كنار همایش هر ساله برگزار می شود و دانشگاه ها فرایند های آموزشی برتر خود را ارائه می دهند، افزود: دانشگاه علوم پزشكی شیراز در هجدهمین همایش و جشنواره امسال توانست حضور پررنگی داشته باشد و فرایند “تدوین مدل اعتبار بخشی جامع در دانشگاه علوم پزشكی شیراز” به وسیله دكتر “جواد كجوری” و همكاران و فرایند “منتورشیپ” به وسیله دكتر “محمدامین ضرایی”
با همكاری مركز مطالعات و دفتر توسعه دانشكده پزشكی، به عنوان فرایندهای برتر معرفی شدند.
معاون آموزشی دانشگاه افزود: همچنین فرایندهای “فلوشیپ آموزش الكترونیك” به وسیله دكتر “ناهید ظریف صنایعی” و دكتر “مجید رضا فرخی” و سایر همكاران در دانشكده مجازی دانشگاه و “آموزش مدیران” به وسیله دکتر “امید براتی” با همكاری مركز مطالعات نیز قابل تقدیر معرفی شدند.

دکتر نجابت تصریح کرد: ارائه محصولات آموزشی در غرفه آموزش پزشكی دانشگاه علوم پزشكی شیراز، دیگر بخش این جشنواره بود که دکتر نجابت در این خصوص نیز بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این بخش نیز همچون گذشته، موفق به كسب رتبه نخست در سطح محصولات آموزشی دانشگاهی شد.

وی با اشاره به افزوده شدن بخش جدیدی به این همایش از امسال، افزود: در این بخش نیز استاد تمام دانشگاه علوم پزشكی شیراز، دكتر “میترا امینی” توانست به عنوان پژوهشگر برتر حیطه آموزش پزشكی سراسر كشور معرفی شود و موفقیت دیگری جهت دانشگاه علوم پزشكی شیراز کسب کند.

دکتر نجابت از دیگر افتخار جهت عرصه آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این جشنواره ملی را تخصیص داده شده است رتبه دوم کشوری در زمینه تولید علم آموزش پزشكی برشمرد.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: آخر نامه دكتر محمدمهدی پرویزی یكی از دانشجویان آموزش پزشكی نیز به راهنمایی دكتر میترا امینی و مشاوره دكتر محمدرضا دهقانی در خصوص سنجش محیط آموزشی درمانگاهی نیز موفق به كسب رتبه برتر آخر نامه های كارشناسی ارشد آموزش پزشكی كشور در این جشنواره شد.

او اضافه کرد: كسب امتیاز صحبت برتر جهت دكتر ناهید ظریف صنایعی دیگر افتخار دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این جشنواره ملی بود.

انتهای پیام/ن

واژه های کلیدی: آموزش | شیراز | همایش | پزشکی | آموزشی | دانشگاه | جشنواره | دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog