دانش دریافت استفاده جلوگیری استفاده کارتهای

دانش: دریافت استفاده جلوگیری استفاده کارتهای بازرگانی اقتصادی کارت بازرگانی

گت بلاگز سیاسی می‌خواهند با سند 2030 جامعه را سکولار کنند ، سیلوهای موشکی سپاه ماست آمریکا را کیسه کرد

مشاور فرمانده کل سپاه گفت: سیلوهای موشکی سپاه باعث شد تا امریکا از گزینه نظامی دم نزند و ماست ها را کیسه کند.

می‌خواهند با سند 2030 جامعه را سکولار کنند ، سیلوهای موشکی سپاه ماست آمریکا را کیسه کرد

به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان؛ محمد حسین صفار هرندی مشاور فرمانده کل سپاه در همایش بازنشستگان نزسا که در سالن همایش های مجتمع غدیر برگزار شد، با اشاره به اینکه راه امام حسین(ع) چراغ راه و کشتی نجات است اظهار داشت: آنان که خود را جزو مکتب سیدالشهدا (ع) می دانند باید از امامشان الگو بگیرند و پاسداران ما باید اینگونه باشند.

عبارات مهم : سکولار
صفار هرندی با اشاره به اینکه بعضی یاران امام راحل راه ایشان را ترک کردند، گفت: بعضی نامزدها در روزهای اخیر سخنانی خطرناک را مطرح کردند. این کار نظام است که با ضد انقلاب مقابله کند و منافقینی که سر سفره افطار مردم را می کشند را از بین ببرد.

وی با بیان اینکه سپاه تامین کننده امنیت ملت هاست و بعضی با سخنان خود این نهاد ارزشمند را زیر پرسش می برند، اضافه کرد: کار سپاه اقتدار ملی است و سیلوهای موشکی سپاه بود که باعث شد آمریکا ماست ها را کیسه کند و این اقتدار ملی هست.

مشاور فرمانده کل سپاه تاکید کرد: همه چیز در کشور معطوف به رای مردم هست، لذا در جایی به صورت مستقیم و در جای دیگر با واسطه هست. ولی نهایتا با رای مردم گزینش می شود.

صفارهرندی با تأکید براینکه خاستگاه فتنه 88 یک جبهه سیاسی بود، بیان داشت: ما نمی گوییم به چه کسی رای بدهید، ولی آرزوی بزرگ های مهم انقلاب همچون حمایت از محرومان و مقابله با استکبار را تبیین می کنیم.

وی با اشاره به سند 2030 خاطرنشان کرد: یک سندی را شرکت ملل تعیین کرده جهت دنیا که طبیعی است که مسلمانان با غیر مسلمانان یکسان نیست و تلاش می کنند با سند 2030 جامعه را سکولار کنند. بعضی یکسری قول ها در این سند داده اند و پنهانی بدنبال اجرای آن هستند. بر طبق این سند درس های مربوط به زبان غیر عربی را جهت مدارس ابتدایی تدریس نکنیم. بعضی قوانین سند 2030 مخالف فرهنگ اعتقادی ماست که واقعا خطرناک هست.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سکولار | مقابله | انقلاب | صفار هرندی | سیلوهای موشکی سپاه | اقتدار ملی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog