دانش دریافت استفاده جلوگیری استفاده کارتهای

دانش: دریافت استفاده جلوگیری استفاده کارتهای بازرگانی اقتصادی کارت بازرگانی

گت بلاگز بین‌الملل کره شمالی تهدیدی بالقوه جهت موجودیت آمریکاست / کوتس

دن کوتس مدعی شد برنامه هسته‌ای کره شمالی تهدیدی بالقوه جهت موجودیت آمریکا هست؛ ولی به این مسئله اشاره نکرد که پیونگ‌یانگ تا چه حد به توانایی نشانه قرار دادن

کره شمالی تهدیدی بالقوه جهت موجودیت آمریکاست / کوتس

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان؛ به نقل از آسوشیتد پرس، دن کوتس، مدیر دستگاه اطلاعات ملی آمریکا روز پنج شنبه گفت برنامه تسلیحات هسته ای کره شمالی تهدیدی بالقوه جهت موجودیت آمریکا است ولی به این مسئله اشاره نکرد که پیونگ یانگ تا چه حد به توانایی نشانه قرار دادن خاک آمریکا نزدیک شده است است.
کوتس که این بیانات را در کمیته اطلاعاتی سنا راجع به تهدیدهای پیش روی آمریکا، بیان می کرد افزود آزمایش های هسته ای و موشکی بی سابقه سال گذشته کره شمالی نشان می دهد کیم جونگ اون، رهبر این کشور، می خواهد توانایی پیونگ یانگ را به نمایش بگذارد. کره شمالی مدعی است امسال می تواند نخستین موشک بالستیک قاره پیما خود را آزمایش کند. وی تصریح کرد بیانات مقامات کره شمالی درمورد اینکه تسلیحات هسته ای را جهت بقاء خود نیاز دارد نشان می دهد کیم جونگ اون قصد ندارد به هیچ قیمتی راجع به کنار گذاشتن آن ها مذاکره کند.

عبارات مهم : آزمایش

روسای شش دستگاه اطلاعاتی آمریکا در این نشست کمیته اطلاعاتی سنا به بررسی چالش های امنیت ملی پیش روی آمریکا پرداختند و درمورد وخامت اوضاع امنیتی در افغانستان، چالش روزافزون چین و همچنین استفاده روسیه و دیگر کشورها از فضای سایبری جهت نشانه قرار دادن آمریکا و متحدانش هشدار دادند.
سناتورها درخواست کردند یک ارزیابی در این خصوص ارائه شود که کره شمالی چه زمانی قادر خواهد بود با سلاح هسته ای، آمریکا را نشانه قرار دهد. ولی کوتس از اشاره به چنین جزئیاتی خودداری و تاکید کرد کره شمالی یک ترساندن بالقوه جهت موجودیت آمریکا است.
آزمایش های موشکی پیونگ یانگ در سال 2016 از جمله آزمایش یک فروند موشک دوربُرد که کره شمالی با استفاده از آن ماهواره ای را در مدار زمین قرار داد، مسیر این کشور را در جهت دستیابی به یک موشک بالستیک قاره پیمای واقعی که بتوان با آن خاک آمریکا را نشانه قرار داد، کوتاه کرده است.
ژنرال وینسنت استوارت، مدیر آژانس اطلاعات دفاعی آمریکا، نیز گفت کره شمالی درعین حال در تلاش جهت ساخت بمبی هسته ای و فرآوری ماده شکافت پذیر با نشانه کوچک کردن آن جهت استفاده به عنوان کلاهک هسته ای در چنین موشک هایی هست. آنها در این مسیر قرار دارند و متعهد به انجام رساندن این کار هستند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: آزمایش | آمریکا | استفاده | کره شمالی | پیونگ یانگ | کمیته اطلاعاتی سنا | بین الملل | دن کوتس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog