دانش دریافت استفاده جلوگیری استفاده کارتهای

دانش: دریافت استفاده جلوگیری استفاده کارتهای بازرگانی اقتصادی کارت بازرگانی

گت بلاگز انتخابات با پیروزی در انتخابات از دیگر نامزدها در کابینه خود استفاده می‌کنم / هاشمی طبا

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در صورت پیروزی اگر دیگر نامزدها مایل باشند بر حسب تخصص از آن‌ها استفاده می‌کنم، آیا که نه.

با پیروزی در انتخابات از دیگر نامزدها در کابینه خود استفاده می‌کنم / هاشمی طبا

به گزارش خبرنگار انتخابات گروه تحریریه سایت جوان، مصطفی هاشمی طبا نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پیش از ضبط برنامه تبلیغاتی خود در استودیو جام جم شرکت صدا و سیما راجع به علت حضورش اظهار داشت: بنده جهت پاسخگویی به یکسری سؤالات مربوط به ایرانیان خارج کشور در همه حوزه ها به این محل أمده ام.
وی راجع به این که در صورت پیروزی از سایر نامزد ها در کابینه خود استفاده خواهد کرد، گفت: اگر مایل باشند بر حسب تخصص از ان ها استفاده می کنم، آیا که نه. من فکر نمی کنم پرسشها شخصی بین کاندیدا وجود داشته باشد. بنابراین اگر مایل باشند از ان ها استفاده خواهد شد.
هاشمی طبا راجع به برنامه هایش جهت ایرانیان خارج از کشور بیان داشت: به نظر من یک محور مهم وجود دارد به طور مثال با دشمنی ها چه کنیم و از پتانسیل ایرانیان خارج از کشور چگونه استفاده کنیم.

عبارات مهم : استفاده

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: حسب شرایط و موقعیت و وقت هم باید از پتانسیل ایرانیان مقیم خارج بهره برد و به ان ها کمک کرد و هم اگر سیاست هایی در خارج از کشور با ما مقابله می کند باید با تدبیر و رعایت اصول بین المللی با ان برخورد کنیم.
اودر پاسخ به این سؤال که در صورت تصدی پست ریاست جمهوری مردم چه زمانی اثرات گزینش شما را می بینند، اظهار داشت: این عنوان سخت است و من نمی توانم بگویم یک شبه این اتفاق می افتد.

هاشمی طبا ادامه داد: ما اقتصاد مقاومی را داریم و بنده فکر می کنم همه این وعده هایی که داده می شود پوچ و نوعی رنگ و روغن زدن است و نهایت ندارد.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: ما باید حجم اقتصاد را اوج ببریم، باید بتوانیم شغل مؤثر ایجاد کنیم، شغلی که زاینده باشد و درامد ایجاد کند و در کنار ان اگر می توانیم از بحث توریسم استفاده و با بیکاری مقابله کنیم ان وقت می توانیم بگوییم ملت ما از یک نعمت خدادادی خوب بهره می برند.

وی با بیان این که نباید فراموش کنیم که در حال حاضر از نفت استفاده می کنیم، گفت: اگر نفت را برداریم پرسشها بیشتری به وجود می آید، باید کاری کنیم که تولید ناخالص ملی اوج برود و ان وقت است که همه برخوردار می شوند. نمی شود که بخواهیم همه چیز را با هم داشته باشیم، هم انقلابی و مبارزه جو و هم عدالت جو باشیم و هم ثروتمند و مرفه باشیم. باید بفهمیم راهمان چیست.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: استفاده | انتخابات | ایرانیان | ریاست جمهوری | انتخابات ریاست جمهوری | مصطفی هاشمی طبا | انتخابات 96 | اخبار انتخابات 96

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog