دانش دریافت استفاده جلوگیری استفاده کارتهای

دانش: دریافت استفاده جلوگیری استفاده کارتهای بازرگانی اقتصادی کارت بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پیشنهادات علی کریمی را در دستور کار فدراسیون گذاشتم/ به زودی یکی از مهم‌ترین ت

رئیس فدراسیون فوتبال گفت که به زودی یکی از موارد مهم توافق با کارلوس کی‌روش، یعنی زمین چمن کمپ تیم‌های ملی آماده می‌شود و در اختیار تیم ملی قرار می‌گیرد.

پیشنهادات علی کریمی را در دستور کار فدراسیون گذاشتم/ به زودی یکی از مهم‌ترین ت

تاج: پیشنهادات علی کریمی را در دستور کار فدراسیون گذاشتم/ به زودی یکی از بااهمیت ترین توافق ها با کی روش را انجام می دهیم

عبارات مهم : ایران

رئیس فدراسیون فوتبال گفت که به زودی یکی از موارد مهم توافق با کارلوس کی روش، یعنی زمین چمن کمپ تیم های ملی آماده می شود و در اختیار تیم ملی قرار می گیرد.

به گزارش ایسنا، مهدی تاج در مراسم بهره برداری از کفپوش تازه سالن فوتسال کمپ تیم های ملی اظهار کرد: کفپوش یک بار در تبریز استفاده شده است بود و فدراسیون آن را خرید. در کمیته فوتسال هم آقای کفاشیان زحمت خودش را می کشد و در آینده نزدیک مرکز فوتسال را افتتاح خواهیم کرد. چمن کمپ را هم به زودی در اختیار تیم ملی قرار می دهیم تا یکی از برجسته ترین موارد توافق با کی روش انجام شود. یکی دیگر از موارد، ساختمان اداری تازه فدراسیون، فوتسال، شرکت لیگ و فوتبال ساحلی است که با وزیر راجع به اش صحبت کرده ام و زمینی را برایش در نظر گرفته ایم.

پیشنهادات علی کریمی را در دستور کار فدراسیون گذاشتم/ به زودی یکی از مهم‌ترین ت

همچنین تاج بعد از رونمایی از کفپوش سالن کمپ تیم های ملی اظهار کرد: این کفپوش یکی از عالی ترین کفپوش های دنیا است و کفپوش سالن کمپ تیم ملی نیز نیاز به عوض کردن داشت لیکن کاملا فرسوده بود و این شد که ما تصمیم گرفتیم این کفپوش را بخریم و امروز راه اندازی کنیم. این کفپوش تا ۲۰ سال سالن کمپ های تیم های ملی را تامین می کند و پنج سال نیز گارانتی دارد.

او ادامه داد: این کار، کار خوبی است و در کنار آن می خواهیم خاک چمن کمپ تیم ملی را نیز عوض کنیم و چمن های تازه را جایگزین کنیم. اگر این اتفاقات بیفتد خیال ما از حوزه فوتبال و فوتسال تا حدودی راحت می شود و کمپ تیم ملی آماده می شود. کارهای دیگر نیز باید صورت بگیرد که این کارها به تدریج انجام می شود. این کمپ کاستی های دیگری دارد ولی سالن فوتسال به زودی افتتاح خواهد شد که سالن بسیار خوبی است و جهت مسابقه های آسیایی زیاد در نظر گرفته شده است است.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت که به زودی یکی از موارد مهم توافق با کارلوس کی‌روش، یعنی زمین چمن کمپ تیم‌های ملی آماده می‌شود و در اختیار تیم ملی قرار می‌گیرد.

رئیس فدراسیون فوتبال راجع به ساخت ساختمان اداری جهت فدراسیون فوتبال، شرکت لیگ، فوتسال و فوتبال ساحلی گفت: ساختمان فعلی در خیابان سئول در جای بدی واقع شده است است آیا که همسایه ها اذیت می شوند و جای ما هم کوچک هست. فوتسال و شرکت لیگ هم چنین وضعیتی دارند. همه از هم جدا هستند. نقشه ساخت ساختمان در کمپ فراهم شده است و اگر زمین کمپ را وزارت ورزش به ما بدهد ساخت آن را شروع می کنیم و می توانیم از آن استفاده کنیم.

او راجع به غیبت علی کفاشیان در مراسم امروز هم گفت: امروز کاری جهت کفاشیان پیش آمد که در جریان راه اندازی کفپوش و ساخت این ساختمان ها هست. او از خبرنگاران هم تقدیر و بابت غیبتش عذرخواهی کرد.

او راجع به کناره گیری نمایندگان کشور عزیزمان ایران از لیگ قهرمانان آسیا در صورت انجام بازی با عربستانی ها در کشور ثالث، اظهار کرد: اتفاقا دیشب نیز در برنامه “۹۰” صحبت هایی صورت گرفت و من نیز می خواستم حرف هایی بزنم. ما هر لحظه این نگرانی را داریم و این خیلی بد است که ما و رسانه ها به یکدیگر اطمینان نداشته باشیم و این در آینده فضای بدی را ایجاد خواهد کرد و شاید تصمیم بگیریم که به جای مصاحبه، اطلاعیه صادر کنیم. عربستان گفته بود اگر رای به نفع ما نباشد، ما کناره گیری خواهیم کرد و من نیز در پاسخ به آنها گفتم که این قضیه جهت ما نیز صدق خواهد کرد. متن مصاحبه من این است ولی متاسفانه تیتر شده است بود که تاج گفته است که کناره گیری خواهیم کرد و تیتر رسانه دیگر نیز این بود که نظر ما عوض کردن کرده هست. همان طور که عربستان دنبال منافع کشور خودش است ما نیز باید به فکر کشور خودمان باشیم.

پیشنهادات علی کریمی را در دستور کار فدراسیون گذاشتم/ به زودی یکی از مهم‌ترین ت

تاج همچنین گفت: دیشب آقای آصفی و علی کفاشیان به صورت مفصل راجع به مناقشه با عربستان صحبت کردند. نیازی نیست که من همان حرف ها را تکرار کنم. صادقانه می توانم بگویم در کمیته مسابقه های و هیات اجرایی برداشت همه این بود که بازی ها باید رفت و برگشت باشد و سیاست دخالتی در فوتبال نداشته باشد. این که چه کار می کنند را نمی دانم. باید منتظر ابلاغیه AFC بمانیم. ما پنج شنبه به قطر می رویم تا با همتای خودمان صحبت کنیم تا برداشت آنها را بدانیم. دو بازی مهم نیست بلکه عدالت مهم هست. کشور ما نا امن نیست و هیچ ایرانی نمی پذیرد که کشور عزیزمان ایران نا امن هست. جهت ما توهین است که بگویند کشوری که همه کشورها بازی های خود را در آن برگزار کردند، نا امن است.

رییس فدراسیون فوتبال اضافه کرد: مگر ما می توانیم بپذیریم که کشور ما امن نیست؟ کشوری که پارسال بیش از ۹۲ درصد از اعضای کمیته مسابقه ها در آن مسابقه داده اند و تنها دو تیم از کمیته مسابقه ها به کشور عزیزمان ایران نیامده اند و آن دو تیم ویتنام و مالزی بودند. حتی عربستان و امارات نیز به کشور عزیزمان ایران آمده اند. باید بپذیریم که این گونه نیست که بگویند این جا ناامن است و قضیه تنها برگزاری دو مسابقه نیست.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت که به زودی یکی از موارد مهم توافق با کارلوس کی‌روش، یعنی زمین چمن کمپ تیم‌های ملی آماده می‌شود و در اختیار تیم ملی قرار می‌گیرد.

تاج راجع به پیشنهاد کی روش به سرمربیان کلوب ها مبنی بر در اختیار گذاشتن بازیکنان ارزش در خدمت تیم ملی گفت: در حال برنامه ریزی هستیم تا این کار صورت بگیرد. شخص کی روش نیز در برنامه خود دارد که با مربیان کلوب ها جلسه بگذارد و با آن ها صحبت کند.

او راجع به برگزاری جلسه با علی کریمی هم گفت: من یک جلسه دو، سه ساعته با کریمی داشتم. این نشست خیلی خوب بود و همه صحبت های علی کریمی را شنیدیم. دو دوست دیگر هم بودند. صحبت ها انتقاد از دوره علی کفاشیان و دوره من بود. من توضیح دادم. راجع به کشور عزیزمان ایران نوین گفتم که شکایت کردیم و به دادسرا رفتیم. او انتقادهای دیگری هم داشت. در کنار آن پیشنهادهای خوبی هم داشت که بعضی را در دستور کار فدراسیون قرار دادم. جلسه خوبی بود و من در هر صورت همه صحبت های او را به مدت دو، سه ساعت شنیدم.

پیشنهادات علی کریمی را در دستور کار فدراسیون گذاشتم/ به زودی یکی از مهم‌ترین ت

او راجع به تبلیغات محیطی لیگ برتر و برگزار نشدن مناقصه جهت آن هم گفت: جای این پرسشها این جا نیست. ما ابهامی در این مساله نمی بینیم. علی کریمی اگر انتقادی دارد می تواند به من بگوید.

واژه های کلیدی: ایران | کفپوش | فوتسال | ایرانی | فوتبال | فوتسال | مسابقه | ساختمان | علی کریمی | علی کفاشیان | فدراسیون فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog