دانش دریافت استفاده جلوگیری استفاده کارتهای

دانش: دریافت استفاده جلوگیری استفاده کارتهای بازرگانی اقتصادی کارت بازرگانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری دوستی ایرانیان به من بسیار ارزشمند است/ دو فرزند هفت ساله دارم ، یانگوم

لی یونگ ئه بازیگر سریال جواهری در قصر می‌گوید هدفش از کمک به زلزله زدگان کرمانشاه جبران اندکی از دوستی ایرانیان بوده است.

دوستی ایرانیان به من بسیار ارزشمند است/ دو فرزند هفت ساله دارم ، یانگوم

یانگوم: دوستی ایرانیان به من بسیار ارزشمند است/ دو فرزند هفت ساله دارم

عبارات مهم : ایران

لی یونگ ئه بازیگر سریال جواهری در قصر می گوید هدفش از کمک به زلزله زدگان کرمانشاه جبران اندکی از دوستی ایرانیان بوده است.

به گزارش ایلنا، لی یونگ ئه بازیگر نقش یانگوم در سریال جواهری در قصر در وقت زلزله کرمانشاه کمک نقدی به زلزله زدگان کرد و بدنبال آن سید حسن قاضی زاده هاشمی با حضور در کره جنوبی از وی تقدیر کرد.

دوستی ایرانیان به من بسیار ارزشمند است/ دو فرزند هفت ساله دارم ، یانگوم

به تازگی منشتر شدن فیلم این دیدار مشخص شده است است که یانگوم علاقه زیادی به ایرانیان دارد وی خطاب به وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی می گوید: بعد از پخش سریالهای من در کشور عزیزمان ایران مردم کشور عزیزمان ایران بسیار به من دوستی داشتند و علاقه ورزیدند و من نیز می خواستم کمی دوستی و عشقی را که از ایرانی ها گرفته بودم به آن ها بازگردانم.

وی ادامه داد: از زلزله ای که در کشور عزیزمان ایران و کرمانشاه رخ داد بسیار ناراحت شدم و خواستم هر چند بسیار اندک کمکی کنم امیدوارم در سالهای اینده نه تنها به عنوان بازیگر بلکه به عنوان انسان گامهای بزرگتری جهت نزدیکی روابط بین دو کشور بردارم و از مردم کشور عزیزمان ایران بسیار تقدیر می کنم همچنین یک سریال دیگری نیز بازی کردم که بزودی در کشور عزیزمان ایران پخش می شود و امیدوارم مردم کشور عزیزمان ایران بپسندند.

لی یونگ ئه بازیگر سریال جواهری در قصر می‌گوید هدفش از کمک به زلزله زدگان کرمانشاه جبران اندکی از دوستی ایرانیان بوده است.

وی راجع به زندگی شخصی خود گفت: من یک فرزند دو قلو دارم و یک دختر و یک پسر که هفت ساله هستند و سال آینده به مدرسه می روند.

واژه های کلیدی: ایران | دوستی | زلزله | سریال | ایرانی | بازیگر | ایرانیان | کرمانشاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog