دانش دریافت استفاده جلوگیری استفاده کارتهای

دانش: دریافت استفاده جلوگیری استفاده کارتهای بازرگانی اقتصادی کارت بازرگانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری کاراکال در فوتبال ، گربه ایرانی عروسک پرسپولیس و استقلال می‌شود

عادل بزدوده هنرمند تئاتر عروسکی این روزها مشغول ساخت عروسک هایی جهت تیم های پرطرفدار فوتبال پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی است.

کاراکال در فوتبال ، گربه ایرانی عروسک پرسپولیس و استقلال می‌شود

گربه ایرانی عروسک پرسپولیس و استقلال می شود/ کاراکال در فوتبال

عبارات مهم : تئاتر

عادل بزدوده هنرمند تئاتر عروسکی این روزها مشغول ساخت عروسک هایی جهت تیم های پرطرفدار فوتبال پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی است.

عادل بزدوده هنرمند عرصه تئاتر کودک و نوجوان و تئاتر عروسکی راجع به بروزترین فعالیت های خود به مهر گفت: این روزها مشغول ساخت عروسک هایی جهت سه تیم فوتبال پرطرفدار پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی هستم و قرار است این عروسک ها به عنوان نمادشان در مسابقه های متفاوت مورد استفاده قرار گیرد.

وی توضیح داد: این عروسک ها برگرفته از گربه ایرانی در حال انقراض به نام «کاراکال» است و آنها تا ۲ روز دیگر به تیم های مدنظر تحویل داده می شود.

این نویسنده و کارگردان که در پروژه های کلاه قرمزی، شهر موش ها، زی زی گولو و خونه مادربزرگ ها بعضی از عروسک ها را ساخته است راجع به احتمال ساخت عروسک جهت تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران عنوان کرد: هنوز از طرف تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران پیشنهادی نداشتم ولی اگر این میل به وجود داشته باشد عروسک یوز ایرانی را که در حال انقراض است جهت تیم ملی می سازم.

بزدوده راجع به فعالیت های خود در زمینه کارگرانی تئاتر نیز گفت: دورخیز اساسی دارم تا در جشنواره تئاتر عروسکی پایتخت کشور عزیزمان ایران – مبارک در سال ۹۷، نمایش عروسکی سایه ای «اسرار کتاب قرمز» را که از نظر خودم کار سنگینی است روی صحنه ببرم. این نمایش زیر دریا اتفاق می افتد از این رو عروسک های سایه زیر دریایی در این نمایش استفاده می شود.

وی با اشاره به اینکه حدود چهار ماه است روی طراحی عروسک های این نمایش کار می کند، گفت: سعیم این است که نمایش «اسرار کتاب قرمز» را روی صحنه هم ببرم.

بزدوده ادامه داد: ۲ سال است که نمایش «کی می تونه از روی پل رد بشه» را جهت اجرا به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ارایه داده ام و امیدوارم وقت اجراشدنش در کانون فراهم شود. این نمایش نیز کار سنگینی است.

این کارگردن تئاتر کودک و نوجوان و تئاتر عروسکی در آخر بیان کرد: ۲ نمایش مدنظر، جهت گروه سنی نوجوان اجرا می شوند. البته کودکان نیز می توانند به تماشای آنها بنشینند ولی مخاطب مدنظر من گروه سنی نوجوان است.

کاراکال در فوتبال ، گربه ایرانی عروسک پرسپولیس و استقلال می‌شود

واژه های کلیدی: تئاتر | عروسک | نمایش | ایرانی | فوتبال | نوجوان | استقلال | نوجوانان | پرسپولیس | پرسپولیس | عادل بزدوده

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog