دانش دریافت استفاده جلوگیری استفاده کارتهای

دانش: دریافت استفاده جلوگیری استفاده کارتهای بازرگانی اقتصادی کارت بازرگانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری دی‌کاپریو یک میلیون دلار جهت حمایت از زندگی موجودات دریایی اهدا کرد

بازیگر مشهور هالیوود قصد دارد پولش را صرف موارد بافایده کند و این بار یک میلیون دلار جهت حمایت از زندگی موجودات دریایی اهدا کرده هست. .

دی‌کاپریو یک میلیون دلار جهت حمایت از زندگی موجودات دریایی اهدا کرد

دی کاپریو یک میلیون دلار جهت حمایت از زندگی موجودات دریایی اهدا کرد

عبارات مهم : زندگی

بازیگر مشهور هالیوود قصد دارد پولش را صرف موارد بافایده کند و این بار یک میلیون دلار جهت حمایت از زندگی موجودات دریایی اهدا کرده هست. .

به گزارش مهر، بنیاد بازیگر ۴۳ ساله هالیوودی یک میلیون دلار از هزینه ۲۲ میلیون دلاری را که جزیره سیشل جهت حمایت از دو منبع عمده دریایی خود نیاز دارد، تامین کرد.

سازمان حفاظت از محیط زیست در وب سایت خود اعلام کرد که این گروه غیرانتفاعی با همکاری دی کاپریو تلاش دارد بتواند کل مبلغ مورد نیاز خود را جهت حمایت از ذخایری که در دو سوی این اکوسیستم حیاتی واقع شده است اند، تامین کند.

دی کاپریو نیز در بیانیه ای اعلام کرد: این حمایت به این معنی است که گونه هایی که در این آب ها زندگی یا در این مسیر مهاجرت می کنند اکنون می توانند از محافظت بیشتری در برابر ماهیگیری زیاده از حد، آلودگی و تغییرات آب و هوایی برخوردار شوند.

پرداخت بدهی چنین شرکت هایی خود ابتکاری است که می تواند منجر به رفتارهای مشابهی در سراسر دنیا شود و به مواظبت از اکوسیستم های دریایی کمک کند.

دی کاپریو پاییز امسال کمک هزینه ۲۰ میلیون دلاری جهت مقابله با تغییرات آب و هوایی و کمک به ایجاد آینده ای روشن انجام داده بود.

این بازیگر گفت: افتخار می کنیم که از فعالیت های بیش از ۱۰۰ شرکت در کشور و خارج از کشور حمایت می کنیم. چنین کمک های مالی در سراسر زمین می تواند به حمایت از اقیانوس ها، جنگل ها و گونه های در معرض خطر کمک و آنها را جهت نسل های آینده حفظ کند.

دی کاپریو افزود: امروز به بسیاری از تکنولوژی های پایدار جهت ایجاد انرژی های تجدیدپذیر، حمل و نقل پاک و کشاورزی پایدار دسترسی داریم و کمک با هم می تواند آینده ای روشن تر جهت همه ما بسازد.

بازیگر برنده اسکار در آخر اظهار کرد: چالش ما یافتن راه های تازه جهت قدرت بخشیدن به زندگی است و استخدام میلیون ها نفر و تبدیل کردن هر فرد به یک هوادار هوای تمیز و آب آشامیدنی. در عین حال ما باید از سیاستمداران بخواهیم تا علوم آب و هوایی را بپذیرند و پیش از آن که دیر شود، در قبال آنها متعهد شوند.

واژه های کلیدی: زندگی | میلیون | بازیگر | دریایی | دی کاپریو | یک میلیون دلار | تغییرات آب و هوایی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog